Darujte poukaz, je to snadné a rychlé!

  

Novinky

Výrobci Je zde 11 výrobců

Zobrazení 1 - 11 z 11 položek
 • Bettina Lobkowicz

  Vinařství Bettiny Lobkowicz se nachází v Mělníku v těsné blízkosti řeky Labe. Obhospodařuje 50 ha vinic nacházejících se na jižních a západních svazích řeky Labe, kde je teplé mikroklima.

 • Chateau Mělník

  Jedno z klíčových českých vinařství, sídlící v prostorách mělnického zámku v současnosti disponuje vinicemi rozkládajícími se na ploše bezmála 24 ha a soustavou impozantních historických sklepů, jejichž rozloha je úctyhodných 1500 metrů čtverečních. Stěžejní část portfolia vinařství zaujímají bílá i červená známková vína v čele s populární Ludmilou, stáčenou do charakteristických "kalamářů".

 • Johann W

  Johann W - Zámecké vinařství Třebívlice navazuje na dlouhou tradici pěstování révy a výroby vína na Litoměřicku. Název připomíná nešťastnou lásku Johanna Wolfganga Goetha k baronce Ulrice von Levetzow, která pobývala většinu života právě v Třebívlicích.

 • Mělnické vinařství Kraus

  Vinařství Kraus založila v roce 1990 významná česká vinařská rodina z Mělníka. Vína s nepřehlédnutelnou, moderní etiketou jsou kvalitní, plná, extraktivní a zásadně nezatříděná, tedy zemská, neboť u Krausů nechtějí víno „klasifikovat jen podle jednoho kvalitativního znaku, kterým je cukernatost hroznů.“

 • Pavel Hrabkovský

  Rodinné vinařství z Velkých Žernosek hospodaří přibližně na 7,5 ha vinic. Produkuje zajímavá minerální  nezatříděná vína.

 • Školní statek Mělník

  Školní statek Mělník je účelové výukové zařízení České zahradnické akademie, jehož počátky sahají do roku 1921. Jedním ze středisek statku je vinařství, produkující zejména bílá jakostní vína s přívlastkem. V sortimentu převažuje Müller Thurgau, Rulandské šedé, Kerner a Muškát moravský, ale samostatnou kapitolu tvoří místní znamenité ryzlinky.

 • Vinařství pod Radobýlem

  Vinařství pod Radobýlem vzniklo v roce 2012. Majitelé od samého začátku neskrývají své ambiciózní záměry významně přispět k obnově českého vinařství a vytvořit projekt, který by povědomí o terroiru Českého středohoří rozšířil i v zahraničí. Vinařství se zaměřuje striktně na produkci vysoce kvalitních suchých vín, která odrážejí specifický charakter oblasti.

 • Vinařství Podrábský

  Malé vinařství rodiny Podrábských vzniklo v roce 2013 v Roudnici nad Labem. Ve svém vinařství zúročili manželé Podrábští bohaté zkušenosti z dlouholetého působení v zámeckém vinařství v Roudnici nad Labem.

 • Vinařství Sv. Tomáše

  Vinařství se nachází v obci Malé Žernoseky spadající do litoměřické vinařské podoblasti. Cílí na kvalitní odrůdová vína - jakostní i přívlastková - se zvláštním zaměřením na pinoty.

 • Vinné sklepy Kutná Hora

  Rodinné vinařství fungující od roku 2002 hospodaří na 52 ha vinohradů. V roce 2007 jako jediní ve vinařské oblasti Čechy přešli na systém ekologického vinohradnictví a vinařství. Filozofií vinařství je návrat k tradičním postupům v souladu s přírodou. 

 • Žernosecké vinařství

  Žernosecké vinařství je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejzavedenějších producentů vína ve vinařské oblasti Čechy. Na vinicích narazíme především na odrůdy určené k výrobě bílých vín, jako je Müller-Thurgau, Mopr, Tramín, ale své zastoupení mají také modré odrůdy, např. Modrý Portugal nebo Pinot Noir. Pěstování révy vinné má ve Velkých Žernosekách dlouhou tradici, první písemná zmínka pochází již ze 13. století.

Zobrazení 1 - 11 z 11 položek