Lámete si hlavu s dárkem pro své blízké? Darujte poukaz!

  

Nejnovější komentáře v blogu

Sv. Tomáš je vynikající vinařství!
 28/05/2018  Robert Blouzek
Je to složité.
 29/03/2018  Ladislav mandik

Zobrazit všechny komentáře

Výrobci Je zde 15 výrobců

Zobrazení 1 - 15 z 15 položek
 • Bettina Lobkowicz

  Vinařství Bettiny Lobkowicz se nachází v Mělníku v těsné blízkosti řeky Labe. Obhospodařuje 50 ha vinic nacházejících se na jižních a západních svazích řeky Labe, kde je teplé mikroklima.

 • České vinařství Chrámce

  Vinařství hospodařící na 72 ha vinic vede Ing. Jiří Váňa, který se zasloužil o obnovení pěstování révy a výroby vína na Mostecku. Chrámce jsou jedním z největších producentů ve vinařské oblasti Čechy, vyrábějících víno z vlastních hroznů. Vedle burgundských odrůd  portfolio vinařství doplňuje např. také Ryzlink rýnský, Irsai Oliver, Tramín, Frankovka, Svatovavřinecké nebo Zweigeltrebe. Důležitou a vyhlášenou součástí produkce vinařství Chrámce je košer víno.

 • Chateau Mělník

  Jedno z klíčových českých vinařství, sídlící v prostorách mělnického zámku v současnosti disponuje vinicemi rozkládajícími se na ploše bezmála 24 ha a soustavou impozantních historických sklepů, jejichž rozloha je úctyhodných 1500 metrů čtverečních. Stěžejní část portfolia vinařství zaujímají bílá i červená známková vína v čele s populární Ludmilou, stáčenou do charakteristických "kalamářů".

 • Johann W

  Johann W - Zámecké vinařství Třebívlice navazuje na dlouhou tradici pěstování révy a výroby vína na Litoměřicku. Název připomíná nešťastnou lásku Johanna Wolfganga Goetha k baronce Ulrice von Levetzow, která pobývala většinu života právě v Třebívlicích.

 • Lobkowicz Roudnice

  Vinařství s dlouhou tradicí obhospodařuje cca 65 ha vinic, ze kterých se sklízejí bílé i modré hrozny k výrobě kvalitních odrůdových suchých vín.

 • Mělnické vinařství Kraus

  Vinařství Kraus založila v roce 1990 významná česká vinařská rodina z Mělníka. Vína s nepřehlédnutelnou, moderní etiketou jsou kvalitní, plná, extraktivní a zásadně nezatříděná, tedy zemská, neboť u Krausů nechtějí víno „klasifikovat jen podle jednoho kvalitativního znaku, kterým je cukernatost hroznů.“

 • Munzar Domousnice

  Jde o sympatický projekt Jiřího Munzara, který se rozhodl postupně rekonstruovat krásný zámek s přilehlým parkem ve středočeské obci Domousnice nedaleko Mladé Boleslavi a založit zároveň malé rodinné vinařství.

  Na vlastních vinicích zde pěstují a zpracovávají hrozny pro výrobu tichých odrůdových vín.

 • Pavel Hrabkovský

  Rodinné vinařství z Velkých Žernosek hospodaří přibližně na 7,5 ha vinic. Produkuje zajímavá minerální  nezatříděná vína.

 • Školní statek Mělník

  Školní statek Mělník je účelové výukové zařízení České zahradnické akademie, jehož počátky sahají do roku 1921. Jedním ze středisek statku je vinařství, produkující zejména bílá jakostní vína s přívlastkem. V sortimentu převažuje Müller Thurgau, Rulandské šedé, Kerner a Muškát moravský, ale samostatnou kapitolu tvoří místní znamenité ryzlinky.

 • Vičické vinařství Mikulášek

  Sympatické rodinné vinařství v současnosti hospodaří na zhruba 5 ha vinic ve vinařské obci Březno (podoblast litoměřická, viniční trať Zámecká). K pěstování révy Mikuláškovi přistupují ekologicky a v duchu tradic, ve vinici nepoužívají žádné herbicidy. Víno nezatřiďují, ale zákazník se může z etiket dozvědět, že hrozny při sklizni dosáhly často cukernatosti odpovídající stupni kabinet nebo pozdní sběr.

 • Vinařství pod Radobýlem

  Vinařství pod Radobýlem vzniklo v roce 2012. Majitelé od samého začátku neskrývají své ambiciózní záměry významně přispět k obnově českého vinařství a vytvořit projekt, který by povědomí o terroiru Českého středohoří rozšířil i v zahraničí. Vinařství se zaměřuje striktně na produkci vysoce kvalitních suchých vín, která odrážejí specifický charakter oblasti.

 • Vinařství Podrábský

  Malé vinařství rodiny Podrábských vzniklo v roce 2013 v Roudnici nad Labem. Ve svém vinařství zúročili manželé Podrábští bohaté zkušenosti z dlouholetého působení v zámeckém vinařství v Roudnici nad Labem.

 • Vinařství Sv. Tomáše

  Vinařství se nachází v obci Malé Žernoseky spadající do litoměřické vinařské podoblasti. Cílí na kvalitní odrůdová vína - jakostní i přívlastková - se zvláštním zaměřením na pinoty.

 • Vinné sklepy Kutná Hora

  Rodinné vinařství fungující od roku 2002 hospodaří na 52 ha vinohradů. V roce 2007 jako jediní ve vinařské oblasti Čechy přešli na systém ekologického vinohradnictví a vinařství. Filozofií vinařství je návrat k tradičním postupům v souladu s přírodou. 

 • Žernosecké vinařství

  Žernosecké vinařství je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejzavedenějších producentů vína ve vinařské oblasti Čechy. Na vinicích narazíme především na odrůdy určené k výrobě bílých vín, jako je Müller-Thurgau, Mopr, Tramín, ale své zastoupení mají také modré odrůdy, např. Modrý Portugal nebo Pinot Noir. Pěstování révy vinné má ve Velkých Žernosekách dlouhou tradici, první písemná zmínka pochází již ze 13. století.

Zobrazení 1 - 15 z 15 položek