Lámete si hlavu s dárkem pro své blízké? Darujte poukaz!

  

Novinky

Nejnovější komentáře v blogu

Sv. Tomáš je vynikající vinařství!
 28/05/2018  Robert Blouzek
Je to složité.
 29/03/2018  Ladislav mandik

Zobrazit všechny komentáře

Představení vinařství a přehled produktů:  Bettina Lobkowicz

Vinařství Bettiny Lobkowicz se nachází v Mělníku v těsné blízkosti řeky Labe. Obhospodařuje 50 ha vinic nacházejících se na jižních a západních svazích řeky Labe, kde je teplé mikroklima.

Vinařství Bettiny Lobkowicz se nachází v Mělníku v těsné blízkosti řeky Labe. Obhospodařuje 50 ha vinic nacházejících se na jižních a západních svazích řeky Labe, kde je teplé mikroklima. O chodu vinařství rozhoduje sama paní Bettina Lobkowicz, na výrobu vína dohlíží od začátku do konce, navrhuje etikety, ale neváhá i přiložit pomocnou ruku na vinici.


Sama paní Bettina Lobkowicz ráda pije víno k jídlu, a tak upřednostňuje typ vín, která chuť jídla nepřebijí, ale dobře doplní. Bílá vína z tohoto vinařství jsou tedy svěží, reduktivní, lehčí s vůní ovoce a květů. Vyvážená acidita povzbuzuje chuť k jídlu, malé zbytky přírodního cukru ve vínech příjemně zakulacují chuťový vjem.


Zdejší červená vína mají odrůdový charakter, dostatečnou barevnost a nízkou hladinu kyselin. Nejkvalitnější červená vína nechají zrát mnoho měsíců v sudech barrique, aby vynikl jejich charakter a mohla se optimálně zformovat.

Více
Zobrazení 1 - 5 z 5 položek
Zobrazení 1 - 5 z 5 položek