Krabice3

DORUČENÍ A PLATBA

DORUČENÍ:

  • Osobní vyzvednutí na jednom z následujících VÝDEJNÍCH MÍST – podmínkou je minimální objednávka 3 lahví. Zásilka se zde objeví zpravidla ve čtvrtek. Pošleme Vám potvrzující SMS. Čtvrteční a páteční objednávky vypravíme následující týden.

o   KAFEMAT, Dejvická 3, Praha 6; Po-Pá 8-18, So 10-15: doručení zdarma; úhrada za zboží na místě bez dalších poplatků (pouze v hotovosti)

o   REKOMANDO, Trojanova 9, Praha 2; Po-So 10-18: doručení zdarma; úhrada za zboží na místě bez dalších poplatků (v hotovosti i kartou) 

o   RADOST SHOP, Bělehradská 120, Praha 2; Po-Čt 10-18, Pá 11-18, So 11-16: doručení zdarma; úhrada za zboží na místě bez dalších poplatků (pouze v hotovosti)

o   NOVÁ DOBA, Heřmanova 38, Praha 7; Po-Ne 15-24: doručení zdarma; úhrada za zboží na místě bez dalších poplatků (pouze v hotovosti) 

o   HOLANDSKÝ KLUK, Milady Horákové 23, Praha 7; Po-Pá 10-20, So 10-14: doručení zdarma; úhrada za zboží na místě bez dalších poplatků (pouze v hotovosti)

  • Náš vlastní ROZVOZ NEVINNÉHO OBCHODU zdarma v těchto lokalitách: Praha, Beroun, Kladno, Křivoklátsko, Rakovnicko, - podmínkou je minimální objednávka 6 lahví. Zavážíme 1x týdně  zpravidla ve čtvrtek anebo po dohodě s Vámi - napište nebo zavolejte, pokusíme se vám vyjít vstříc. Pokud si přejete zaplatit při převzetí zásilky, nemusíte se bát žádných dalších poplatků, ale přijímáme pouze hotovost.
  • MESSENGER - Chcete mít objednávku alespoň 6 lahví za tři dny přímo na adrese, kterou si určíte? Zvolte Messenger - ať je Vaše objednávka v rozsahu 6 nebo až 130 lahví, cena za doručení až k Vám bude stále stejná: 169,- Kč. Dobírka doručení navýší o 29,- Kč. Lze platit i kartou.

U objednávek v hodnotě nad 1000,- Kč poplatek za dobírku 29,- Kč u dopravy Messengerem NEÚČTUJEME! 

Hmotnost plné lahve vína o obsahu 0,7 l se obvykle pohybuje dle typu lahve od 1,2 kg do 1,5 kg. Pokud nebude možno objednávku z důvodu prostorového nebo hmotnostního poslat v jedné zásilce, bude rozdělena do více balíků.

Při převzetí zásilky si zboží dobře zkontrolujte, zda vše sedí a zboží nebylo poškozeno dopravou.

Uvedené ceny jsou konečné, zahrnují manipulační poplatky a balné. DPH do  cen nepromítáme - nejsme plátci.

PLATBA:

  • DOBÍRKA - hotově při převzetí zboží od dopravce nebo na jednom z výdejním míst. Messenger a Rekomando přijímají i platby kartou. Messenger si za dobírku k objednávce v hodnotě do 1.000,- Kč účtuje 29,- Kč.
  • BANKOVNÍ PŘEVOD na účet 6576534002/5500 (Raiffeisenbank a.s.) Transakce může v některých případech trvat až dva pracovní dny.
  • PLATEBNÍ KARTA

                                              Krabice 4