Lámete si hlavu s dárkem pro své blízké? Darujte poukaz!

  

Nejnovější komentáře v blogu

Sv. Tomáš je vynikající vinařství!
 28/05/2018  Robert Blouzek
Je to složité.
 29/03/2018  Ladislav mandik

Zobrazit všechny komentáře

PIJE HOLANDSKÝ KLUK ČESKÉ VÍNO? Nevinný obchod našel kamenný domov v Praze na Letné!

PIJE HOLANDSKÝ KLUK ČESKÉ VÍNO? Nevinný obchod našel kamenný domov v Praze na Letné!

 (2)    0

  BLOG - Kategorie: Nevinné noviny

Modelová prekérní situace: Večer jste pozvaní na návštěvu, s prázdnou nemůžete překročit práh a s pevnou vnitřní jistotou víte, že jiné než české víno nepřipadá v úvahu. Bloudíte pražskými ulicemi, objednávka z e-shopu Nevinného obchodu už se nestíhá, beznaděj střídá pocit marnosti... Problém? Už ne. V letenském krámku HOLANDSKÝ KLUK si nově vyberete ze solidní nabídky českých vín umístěných v rozsvíceném regálu Nevinného obchodu. A když s vybranou lahví přistoupíte k pultu, nepochybně se váš pohled rozběhne po expozici  neodolatelných výkrojů různě vyzrálých sýrů. Dostanete ochutnat pár vzorků, které se v ústech jen rozplynou, vyberete po krátkém váhání několikaletou goudu a garantujeme vám, že pod dvacet deka nepůjdete. A dost možná si ještě odnesete krabičku obřích zelených italských oliv.

Ze spolupráce s obchodem Holandský kluk, sídlícím na třídě Milady Horákové pod tramvajovou stanicí Kamenická, máme upřímnou radost. Nejen proto, že víno a sýry k sobě téměř mysticky pasují, ale i pro vstřícnost, kterou toto místo vyzařuje. Vladimír Pelikán sýrům rozumí, ochotně s výběrem poradí, takže budete odcházet s jistotou, že tady jste rozhodně nebyli naposledy.

Vedle skutečnosti, že víno z Nevinného obchodu odteď seženete i v kamenné prodejně, chceme upozornit i na to, že letenská sýrárna HOLANDSKÝ KLUK se stává naším dalším výdejním místem! V pořadí už pátým, což nám připomíná, že vám jedno po druhém už brzy v našem blogu představíme.

HOLANDSKÝ KLUK
Milady Horákové 23
170 00  Praha 7 - Letná

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 10.00 - 20.00
sobota: 10.00 - 14.00
neděle: zavřeno

 (2)    0

Váš komentář byl úspěšně odeslán. Děkujeme!
Přidejte komentář
Nejsem robot